Menu Bayi Ara

Mutlu Akü Maltepe En Akü Fiyatları

Mutlu Akü Maltepe

Altayçeşme Mahallesi Gülcihan Sokak No:13/b Maltepe İSTANBUL

Genel Değerlendirme 4.6 based on 5 reviews.

 • Çalışma Günleri :: Pazartesi - Cumartesi : 08:00/20:00 Pazar : 10:00:18:00
 • GSM: 0541 573 53 61

Etiketler: 100 Amper, 110 Amper, 12 Volt, 180 Amper, 200 Amper, 42 Amper, 45 Amper, 60 Amper, 72 Amper, Akü Fiyatları, Bayi, istanbul, Jel Akü, Maltepe, Marin Akü, Mutlu Akü, Oto Akü, Stasyoner Akü, Traksiyoner Akü

Akü Servis Hizmeti

TELEFON :  0541 573 53 61

Akü fiyatları tüm akü markaları ve mutlu akü markasının tüm çeşitlerinin online satışı yapılmaktadır. Adrese teslim kampanyamız süresiz devam etmektedir.

İstanbul Akü Maltepe Mutlu Akü

Yorumlar Mutlu Akü Maltepe (5)

  • Genel:

  Maltepe akücü

  Fiyatlarına baktığımda internet sitesinden çok fazla ucuz geldi gerçekten aradım ama fiyatların güncel değil dediler önce kızdım ama verdikleri fiyatı piyasada araştırdığım da gerçekten en uygun fiyatı j istanbul akü vermiş şaşırdım ve gelip takılar be servis ücreti bile almadılar başkası hem faiş fiyat istediler ve üstüne itiraf 00 tl servis fiyati istediler ben diğerlerine bakınca bedavaya akü almışım çok teşekkür ederim

  • Genel:

  Fiyatlar bambaşka

  İstediğiniz yere akünüzü getiriyorlar hizmet süper ben Maltepe de oturuyorum telefon açtım yarım saat geçmeden akü geldi takıldı ama internette ki fiyatlarla gerçek fiyatlar alakasız sayfalarında mutlu akü 60 Amper 160 lira ama gerçek fiyat 230 lira görüştüğümde fiyatların güncellenmediğini ama sizde aradığınızda güncel fiyatın söylendiğini isterseniz getirebileceklerini söylediler. Ama gerçekten güzel hizmet  çok zor bir anımda yetiştiler teşekkür ederim. araştırdığımda fiyatlarınında piyasaya göre uygun olduğunu gördüm.

  • Genel:

  Akü fiyatları

  Çok yardımcı oldular teşekkürler fiyatlar piyasaya göre çok uygun herşey için tessekkürler

  • Genel:

  İNTERNET SİTELERİNDE ÜRÜN FİYATLARI HEP FARKLI

  Merhaba,
  internette birçok akü satış ve reklam sitelerinde farklı isimlerle bu satıcının telefon ve adres bilgileri var.Ama ürün fiyatları her sitede farklı ,fiyatların hiçbiri güncel değil.Ya fiatları güncellemeli yada siteleri kapatması gerekir.Telefon edildiğinde zam geldi deniyor.İnsanlar yanıltılıyor.

  • Genel:

  İYİ BİR BAYİ

  İlgili bir bayi ürün güzel hizmet güzel tavsiye ederim.

Mutlu Akü Maltepe için değerlendirme yapın.

 • Genel

  Mutlu akü bayileri hakkında değerlendirme alanıdır.

  Lütfen bu alanı doldurunuz.

Adınızı yazın.

Geçerli e-posta adresi yazın.

Başlık yazın.

Yorum yazın.